Bizi Facebook ile takip edin
Bizi Instagram ile takip edin
Bizi Linkedin ile takip edin
Bizi Youtube ile takip edin
Bizi Pinterest ile takip edin
Menu

Çözüm ve Hizmetler
Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu

Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu

Parametre Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu

 

Özellikle İlçe Belediyelerinin ve Büyükşehir olmamış Merkez Belediyelerin en çok ihtiyaç duyduğu çözümlerin başında hiç şüphe yok ki Emlak ile Adres Bilgi Sistemi'nin entegre edilmesi gelmektedir. Bu entegrasyon çözümüne kalıcı ve sürdürülebilir bir çözüm oluşturmak adına Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu geliştirdik. Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu bir Coğrafi Bilgi Sistemi yazılımıdır. Hedefi, MIS (Yönetim Bilgi Sistemi) sisteminde çalışan uygulamaların veri ambarlarından web servisleri ile bağlantı sağlayarak dinamik mekansal veri yönetimini sağlamaktır.

Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu belediyenin Emlak biriminin sözel yönetim bilgi sistemleri (MIS) ile mekansal coğrafi bilgi sistemlerini (GIS) entegre ederek uyumlu, verimli ve kaliteli çalıştırmak amacıyla hazırlanmış; grafiksel ve sözel verileri sorgulama, analiz etme ve raporlama imkanı sağlayan bir web uygulamasıdır. Platformun yapısı ArcGIS Mimarisi üzerinde geliştirilmiştir.

Platformun temel amacı; Emlak birimi ile sağlanan entegrasyon sayesinde, biriminin mekana dayalı kabiliyetini arttırarak Belediyenin vergi kayıplarının önüne geçilmesi ve gerçek gelirlerlerine kavuşabilmesini sağlamaktır.

Platform üzerinde Adres ve Ada/Parsel bilgileri yardımı ile sorgulamalar gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca sicil bazlı raporlamaların yanı sıra, eksik ve yanlış beyanların da anlık raporlarını istenilen formatta dokümante edebilmektedir.

parametre@parametre.com adresinden kapsam formu talep ederek kurumunuz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Galeri
  • Emlak Entegrasyon ve Yönetim Platformu